Katalog stron

Jesteś: Katalog stron > Szukaj - a3
Wyszukaj:

Znaleziono: 30 stron(y).
  <<   <   1   2   3 
 

Wypożyczalnia autolawet Warszawa

Wynajem autolawet Warszawa - świadczymy usługi w przewozie samochodów oraz towarów. Cena za dobę 300 PLN; wciągarka elektryczna sterowana z pilota; pełne ubezpieczenie oraz assistance w cenie; kaucja zwrotna 1000 PLN; wypożyczenia długoterminowe (negocjacja cen); dopuszczalna masa całkowita 3,5 tony. Autolawety Warszawa, firma Red Car: obsługa bezpłatna 8-18; dopłata za obsługę w godzinach 18-21, 50 zł netto; niedziela oraz dni wolne od pracy oraz w godzinach od 21 do 8 dopłata 50 zł netto; oddanie brudnego auta 50 zł; limit kilometrów gratis 500 na dobę; przekroczenie limitu 0,20 zł kolejny kilometr. Nasze samochody są na bieżąco serwisowane w ASO, co gwarantuje bezawaryjną jazdę!Ocena:  
Adres: http://www.modlinska381b.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Eko Dom Development Sp. z o.o.

Historia
Spółka Eko Dom Development zostala założona w sierpniu 2008r. Od początku istnienia firma zajmowała się wykonawstwem robót budowlanych.
Na początku były to drobne prac związane głównie z docieplaniem budynków. Z czasem w związku z rozwojem firmy rozszeżyliśmy działalność o kompleksowe wykonastwo obiektów budowlanych, remonty budynków i budowli, roboty drogowe. Eko Dom Development Sp. z o.o. niezmiennie od początku istnienia stale się rozwija. Zaufanie wielu Inwestorów zdobyliśmy jakością terminowaością i każdoroazowo profesjonalnym i rzetelnym podejściem do każdego realizowanego przez nas zadania.


Czym się zajmujemy?
Firma Eko Dom Development Sp. z o.o. świadczy usługi związane z kompleksowym wykonastwem robót budowlanych i remontowych. Realizujemy budunki i budowle od podstaw. Zajmujemy się wszystkimi aspektami budowy, wykonanie projektu, uzyskanie uzgodnień i pozwoaleń, budowa "pod klucz" uzuskanie pozwoaleń na użytkowanie itp. Ponadto zajmujemy się kompleksowym wykonastwem robót drogowych: roboty ziemne, układanie kostki, układanie płytki betonowej, umocnienia skarp, dna wykopów, robty związane z wykonastwem nawierzchni asfaltowych.
Gwarantujemy profesjonalne wykonanie zleconych zadań.


Do kogo kierujemy swą ofertę?
Swoją ofertę kierujemy do Inwestorów i dużych firm wykonawczych zamierzajcych realizować zadania związane z szeroko rozumianym budownictwem. Jesteśmy mobilni i możemy realizować roboty na terenie całej Polski. Nasz dział techniczny odpowie na każde zapytanie ofertowe i udzieli wszelkich niezbednych wyjaśnień i informacji. Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy niskie ceny i profesjonalne podejście do każdego tematu.


Największe osiągnięcia?
Wśród wielu zrealizowanych przez nas Inwestycji na miano szczególnej uwagi zasługują te najciekawsze i zarazem najtrudniejsze w realizacji. Wśród nich są m.in.:

a) Docieplenia i termommodernizacje:
1. Ocieplenie budynku z wykonaniem instalacji odgromowej i oświetlenia zewnętrznego &#8211; ETAP I remontu budynku dydaktycznego Wydziału Pedagogiki i Psychologii z jego dociepleniem oraz przebudowa elementów wejściowych przy ulicy Świerkowej 20
2. Przebudowa i rozbudowa budynku przy ul. Poznańskiej na potrzeby Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży&#8221;, etap V
3. Kompleksowe wykonanie termomodernizacji sektorów II połowy A1 (od strony D2), A3 i A4 segmentu A, E1, E3 i E4 segmentu E, D1, D2, D5 i D6 na segmencie D, C1 na segmencie C oraz wszystkich ścian fundamentowych na wszystkich segmentach, docieplenie stropodachów i stropów piwnicznych, wykonanie pokrycia dachowego sektorów W1 i W2 znajdujących się na segmentach D i E budynku głównego, jak też wykonanie nowej instalacji odgromowej w miejscu istniejącej aktualnie starej instalacji budynku głównego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej położonego w Sokółce przy ul. Gen. Sikorskiego 40 wraz z dokumentacją powykonawczą

b) Kompleksowe wykonastwo robót budowlanych
1. Kompleksowa budowa hali magazynowje z częścią biurową na działkach nr 169/3 oraz 170/5 w miejscowości Łyski gm. Choroszcz - budowa od podstaw wraz z instalacjami, wykończeniem wewnętrznym, zagospodarowaniem terenu, drogami, ogrodzeniem.

c) Remonty
1. Rozbudowa, przebudowa i termomodernizacja I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Bielsku Podlaskim - kompleksowy remont obiektu Szkoły wraz z wymianą instalacji, wymianą dachu, adaptowaniem dziedzińca Szkoły na nową aulę - obiekt bardzo trudny w realizacji przy ciągłej pracy Szkoły i przebywaniu w niej młodzieży uczącej się.

d) Drogi, chodniki
1. Kompleksowe wykonanie robót brukarkich na odcinku autostrady: od km 89+500 do 95+000 wraz z wykonaniem robt na drogach poprzecznych występujących na tymodcinku w ramach budowy Etapu 2 autostrady A1 na odcinku Nowe Marzy-Czerniewice.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Ocena:  
Adres: http://www.ekodomdevelopment.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

aranżacja wnętrz Kętrzyn

Kompleksowe projektowanie mieszkań, domów i lokali użyteczności publicznej oraz wizualizacje 3d. Aranżacja okładzin ściennych, podłóg, oświetlenia, okien, wybór mebli, kolorystki, elementów zdobniczych. Pierwszy etap prac to spotkanie z klientem, ustalenie oczekiwań i możliwości finansowych. Kolejnym jest przygotowanie koncepcji, którą na spotkaniach wspólnie omawiamy i wnosimy ewentualne poprawki

Ocena:  
Adres: http://www.ma3d.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Niszczarki, Zszywacze, Papier, Dyplomy, Okładki

Zapraszamy do sklepu internetowego www.boxline.pl my mamy WSZYSTKO DO BIURA!
Posiadamy szeroko rozbudowaną ofertę na urządzenia biurowe i materiały eksploatacyjne.
Dzięki doświadczeniu staliśmy się specjalistami w sprzedaży, laminacji, archiwizacji i bezpieczeństwa dokumentów. Dzięki nam zaopatrzą się Państwo w artykuły piśmiennicze, biurowe bindownice, niszczarki, zszywacze, dziurkacze, biurowe laminatory A4 i A3 do laminacji na zimno i na gorąco, gilotyny do cięcia papieru, trymery biurowe, a także sztywne folie do laminowania (antystatyczne, błyszczące, matowe, samoprzylepne), grzbiety do bindowania i okładki, holdery, identyfikatory, termookładki oraz segregatory, koszulki, teczki, skoroszyty i inne artykuły biurowe. Naszym niebywałym atutem jest profesjonalne podejście do klienta i pomoc w dobraniu urządzenia pod potrzeby, najlepszym tego dowodem są niszczarki dokumentów oraz płyt CD. Posiadamy pełną ofertę biurowych niszczarek Kobra i Wallner. Wg opinii użytkowników KOBRA to najlepsze niszczarki produkowane w europie. Ich niezawodność, trwałość doceniły największe światowe banki, koncerny, instytucje rządowe oraz wojsko. Najpopularniejszymi modelami niszczarek Kobra są niszczarki serii +1, +2, +3 oraz niszczarki Kobra 240, 260 i 400. Duża ilość modeli oraz różnorodność specyfikacji sprawia, że z nasza pomocą dobiorą Państwo urządzenie odpowiadające Państwa oczekiwaniom. Należy również pamiętać, iż w ofercie prócz niszczarki do dokumentów posiadamy bindownice biurowe, laminatory, trymery i gilotyny oraz zszywacze, dziurkacze i akcesoria biurowe. Warto również nadmienić o nowościach w niszczarkach Wallner gdyż niszczarki te będą nie tylko uzupełnieniem wyposażenia biura lecz także jego ozdobą. Więcej informacji o cenach i parametrach urządzeń znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym www.boxline.pl. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny 0 508 760 009 lub też e-mailowy: sklep@boxline.pl

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.


Ocena:  
Adres: http://www.boxline.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Wyroby z plexi

Oferta firmy Carpe Diem design obejmuje: stojaki i stojaczki z plexi, cenówki, kieszenie na ulotki, wizytowniki, ekspozytory, tabliczki przydzwiowe oraz inne wyroby z plexi w standardowych formatach A3, A4, A5, A6, A7 lub innym dowolnym formacie na zamówienie. Firma Carpe Diem design świadczy również usługi reklamowe takie jak: cięcie plexi oraz grawerowanie plexi wykorzystując technologie laserową.

Ocena:  
Adres: http://www.reklama-z-plexi.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Wirtualny spacer po malowniczej Sielpi

Na naszej stronie znajdziecie wirtualny spacer po malowniczej miejscowości Sielpia, a także poznacie odpowiedź na pytanie czemu Sielpia jest uznawana za doskonałe miejsce na wypoczynek. Dla właścicieli pensjonatów i ośrodków wczasowych w Sielpi przygotowaliśmy specjalną formę współpracy i reklamy w serwisie www.sielpia360.pl.

Ocena:  
Adres: http://www.sielpia360.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

nekrologi

Biuro Ogłoszeń Prasowych - zamów ogłoszenie w prasie o zasięgu regionalnym lub ogólnopolskim. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 40 tytułów prasowych. Współpracujemy z największymi gazetami codziennymi oraz tygodnikami. U nas nadasz ogłoszenie do takich gazet jak: Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, Gazeta Wrocławska, Głos Wielkopolski, Dziennik Zachodni, Dziennik Bałtycki, Kurier Lubelski, Dziennik Wschodni, Gazeta Krakowska, Echo Miasta, oraz wiele innych. Zamów ogłoszenia drobne, modułowe, kondolencje oraz nekrologi. Pieczątki - oferujemy wykonanie pieczątek firmowych, imiennych, kieszonkowych, z LOGO, jak również samych polimerów do pieczątek. Zamów pieczątkę online. Dziś zamawiasz - dziś odbierasz. Wizytówki. Drukujemy wizytówki metodą cyfrową i offsetową. W naszej ofercie znajdą Państwo także wizytówki z lakierem UV i drukiem wypukłym, jak również kalendarzyki listkowe i wizytówki plastikowe


Ocena:  
Adres: http://www.placpereca3.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

enova od firmy Vaks.PL

Nowy system w firmie.
Zmiana systemu informatycznego, to spore wyzwanie. Najważniejszym aspektem jest dobór odpowiedniego dostawcy, który będzie w stanie zrealizować nasze oczekiwania. Najłatwiej się o tym przekonać biorąc udział w prezentacji potencjalnego dostawcy nowego rozwiązania.
Vaks.PL w trakcie wizyty u Klienta stara się pokazać, że enova jest w stanie podołać wymogom stawianym przed nowym programem. Dla łatwiejszego startu z systemem enova proponujemy migrację danych ze starego systemu w trakcie wdrożenia.
Mamy już spore doświadczenie w tym zakresie z produktami Firmy Marczyk, CDN OPT!MA, CDN PiK, CDN FPP, Symfonia.
Jeżeli macie Państwo pytania, to proponujemy niezo- bowiązujące spotkanie, dyskusję i prezentację.


Ocena:  
Adres: http://vaks.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

wypożyczalnia skuterów wodnych Warszawa

Wynajem skuterów wodnych Warszawa. tel. 508 130 114. Cena za wynajem skuterów wodnych na I dobę 1 000 zł - transport nad Zegrze wliczony w cenę. Zarejestrowany w PZM. Możliwość wynajmu długoterminowego - negocjacja ceny; kaucja zwrotna 1000 zł.

Ocena:  
Adres: http://www.skuterywodne.modlinska381b.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Tusze, druk cyfrowy

Polecam Państwu tusze oraz druk cyfrowy firmy Magiccolor. Oferujemy sprzedaż wysyłkową, jak również bezpośrednio w punkcie sprzedaży.
Nasze tusze to wysokiej jakości fabrycznie nowe zamienniki dla najpopularniejszych typów drukarek.
Nasze tusze są:
- w 100% nowe,
- hermetycznie zapakowane
- gwarantujemy bardzo wysoką jakość wydruku, nieodbiegająca od oryginału
- wszystkie nasze produkty są poddawane szczegółowej kontroli jakości
- wystawiamy Faktury Vat lub paragony
Zachecamy do zakupu naszych tuszy gwarantując zadowolenie. Transakcje z nami są szybkie, bez przeszkód, jak również korzystne cenowo.
Polecamy również druk cyfrowy do formatu A3, wydruk fotografii, plakatów, prac licencjackich i magisterskich oraz wiele innych. My wiemy jak zadbać o swoich klientów. ZAPRASZAMY!!


Ocena:  
Adres: http://www.magiccolor.pl

Szczegóły wpisu >>
 

  <<   <   1   2   3 Reklama:

Tworzenie aplikacji facebook - Nasza oferta obejmuje wykonywanie aplikacji na popularnym portalu społecznościowym facebook.

Wyszukiwane tagi: dziwne strony internetowe, sylwester 2009 wrocław, www.giercownia online pl., ogladaj w 11 online, ciągniki siodłowe komis, kolorowanki samochody, pps prezentacje smieszne, firanki metraż, www.animalsexfun.com, sexdemotywatory,
wpisów: 19784 kategorii: 892 wpisów w kolejce: 1407 online: 19
ostatnie 100 wpisów | Mapa strony | XML Sitemap | RSS | reklama | kontakt | regulamin
Katalog stron internetowych Livret - © Agencja A.R.T. - Tworzenie aplikacji facebook
czas: 0.125 s. zapytań: 5