Katalog stron

Jesteś: Katalog stron > Szukaj - akty
Wyszukaj:

Znaleziono: 1155 stron(y).
  <<   <   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   >   >> 
 

Usługi budowlane

Usługi budowlane czyli zasady panujące w biznesie, na stronie znajdą Państwo praktyczne porady jak skutecznie pozyskać klientów oraz poznają Państwo typowe problemy w biznesie. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Ocena:  
Adres: http://www.uslugibudowlane.w.of.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Medyczne nowości

Medyczny wortal informacyjny. Artykuły i aktualności medyczne. Objawy chorób, leczenie i profilaktyka. Zdrowie kobiet i mężczyzn

Ocena:  
Adres: http://www.sekretyzdrowia.eu

Szczegóły wpisu >>
 
 

abder.pl - katalog firm katalog produktów i usług b2b

Serwis ogłoszeniowy służący do składania ofert przez firmy. Dodaj swoją firm do katalogu firm. Zaprezentuj swoje produkty i usługi. Szukaj i porównaj ceny produktów i usług . Docieraj do potencjalnych klientów i daj się odnaleźć . Abder.pl to miejsce skupiające rozbudowaną sieć profesjonalistów i ludzi biznesu !

Ocena:  
Adres: http://abder.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Fitness Planet

Należymy do Polskiego Związku Fitness , Wellness .Jesteśmy na rynku fitness już kilkanaście lat .Teraz nasz nowy ośrodek nazwaliśmy FITNESS PLANET Tworząc ten ośrodek mieliśmy na celu stworzyć obiekt przyjazny dla Pań. Czy nam się to udało?...czas pokaże. Staramy się indywidualnie podchodzić do problemów naszych Pań
Nowoczesny klimatyzowany klub przeznaczony tylko dla Pań to Fitness Planet sala do ćwiczeń i osobne pomieszczenia z kabinami infrared.Kilka rodzajów zajęć grupowych o trzech stopniach intensywności pozwala każdej kobiecie wybrać rodzaj najbardziej odpowiadających jej ćwiczeń
Oprócz zajęć grupowych można korzystać z treningów indywidualnych .Jako pierwsi we Wrocławiu udostępniliśmy kabinę infrared (sauna).
Koordynatorem zajęć jest absolwentka AWF o specjalności wychowanie zdrowotne , dyplomowany instruktor aerobiku z wieloletnią praktyką , doskonały szkoleniowiec mgr Katarzyna Przychocka - Kusek
Szkolimy przyszłych instruktorów fitness , a dysponując profesjonalną kadrą robimy to na wysokim poziomie . Organizujemy warsztaty fitness dla nauczycieli.


Ocena:  
Adres: http://www.fitnessplanet.strefa.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Consulting

Consulting czyli jak założyć firmę consultingową, na stronie znajdą Państwo praktyczne porady jak prowadzić taki biznes, wzór umowy konsultingowej a także obowiązki zlecającego i konsultanta, również informacje o consultingu europejskim. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Ocena:  
Adres: http://www.consulting.webs.waw.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Biuro tłumaczeń Kraków Tłumacz 24

Biuro tłumaczeń Kraków Tłumacz 24 z całodobową obsługą klienta. Dojazd do klienta na terenie Krakowa i okolic. Tłumaczenia, prawnicze, ekonomiczne, techniczne, zwykłe, poświadczone (przysięgłe) pisemne i ustne w 47 językach. Korekta i redagowanie tekstów.Na rynku tłumaczeń jesteśmy od roku 1998. Aby dziś móc zaproponować szeroki zakres usług tłumaczeń, rozpoczynaliśmy naszą działalność od tłumaczeń kilku podstawowych języków i po latach nieustannej praktyki i zbierania doświadczeń, proponujemy tłumaczenia ustne i pisemne, obejmujące 47 języków współczesnego świata stale poszerzając wachlarz usług. Pracujemy w większości znanych edytorów, starając się jak najwierniej zachować układ graficzny oryginału, a efekt końcowy zgodnie z życzeniem naszego klienta przesyłamy e-mailem bądź dostarczamy w formie wydruku.

Ocena:  
Adres: http://www.tlumacz24.com.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Dźwigi i zawiesia

Fakty, newsy, najnowsze wiadomości z branży przemysłu i logistyki - maszyn dźwignicowych, podnośników, wózków paletowych i innych. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin.

Ocena:  
Adres: http://www.wciagniki.e-marekting.com

Szczegóły wpisu >>
 
 

Operacje plastyczne i estetyczne w MEDITEL - prywatna klinika w Szczec

MEDIMEL to prywatna praktyka chirurgiczna zatrudniająca Najlepszych w Polsce specjalistów, pracujących na najwyższej jakości sprzęcie światowych marek. Wśród zabiegów oferujemy: implanty piersi, powiększanie piersi, operacja powiek, lipoaspiracja, plastyka brzucha, chirurgia plastyczna i estetyczna.

Ocena:  
Adres: http://www.chirurgia-szczecin.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Kurs menagerski

Firma Kreator specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń, kursu menagerskiego oraz doradztwa dla firm (B2B) w zakresie aktywizacji sprzedaży, zarządzania organizacją i zasobami ludzkimi, prawa pracy. Oferujemy Państwu szkolenia, doradztwo i kursy menagerskie wysokiej jakości. Działamy według standardów i uczymy standardów.

Ocena:  
Adres: http://www.kreator-szkolenia.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Strefa9.pl . serwis ludzi aktywnych

Strefa9.pl jest dynamicznie rozwijającym się serwisem ludzi aktywnych. Znaleźć tam można ogromne zbiory wypracowań, streszczeń, opisów, ogólnie mówiąc wszystko co może przydać sie uczniowi, ale nie tylko w szkole. Mamy także humor, e-kartki, ciekawe artykuły, forum młodzieżowe, logodzownki, teksty piosenek, kody do gier, gry, streszczenia, wypracowania i wiele innych...

Ocena:  
Adres: http://www.strefa9.pl

Szczegóły wpisu >>
 

  <<   <   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   >   >> Reklama:

Tworzenie aplikacji facebook - Nasza oferta obejmuje wykonywanie aplikacji na popularnym portalu społecznościowym facebook.

Wyszukiwane tagi: kamieniarstwo nagrobkowe, batymetria, oferty panow, referentki, hodowla chomikuw, apteka internetowa kraków, www.e.karaoke.pl, lampy zepter, wesele radom pl., www.zbiornik.com,
wpisów: 19783 kategorii: 892 wpisów w kolejce: 1407 online: 25
ostatnie 100 wpisów | Mapa strony | XML Sitemap | RSS | reklama | kontakt | regulamin
Katalog stron internetowych Livret - © Agencja A.R.T. - Tworzenie aplikacji facebook
czas: 0.138 s. zapytań: 5