Katalog stron

Jesteś: Katalog stron > Szukaj - cele
Wyszukaj:

Znaleziono: 327 stron(y).
  <<   <   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   >   >> 
 

Photovision - Fotografia ślubna Warszawa,Częstochowa,Kraków

Jesteśmy profesjonalnymi fotografami pracującymi w branży przez ostatnie pięć lat.Naszą misją jest dostarczenie klientom produktu najwyższej jakości.Do swojej pracy podchodzimy niestandardowo i niekonwencjonalnie stawiając na spontaniczność, kreatywność i odmienne spojrzenie na otaczający nas świat.Widzimy rzeczywistość przez pryzmat synergii potrzeb naszych klientów z nowatorskim podejściem do wykonywania naszego zawodu, który jest zarazem naszą wielką pasją.
Staramy się łączyć tradycyjne podejście do fotografii z nowoczesnymi technikami ukazywania rzeczywistości.Naturalność spontanicznego momentu i kreatywne podejście do każdego zadania, pozwala osiągnąć nam oczekiwane efekty bez stresu i bez zbędnego nakładu czasowego naszych klientów.Nie oczekujemy od naszych klientów pozowania godzinami, natomiast w zamian oferujemy naturalną spontaniczność naszych zdjęć.Preferujemy wcześniejsze konsultacje celem uzgodnienia potrzeb i wizji ze strony klienta.
Działamy w w takich miastach jak: Częstochowa,Warszawa,Wrocław i Kraków.
Fotografia ślubna jest naszą pasją od kilku lat dzięki czemu nasze prace są na najwyższym poziomie.
Zapraszamy.


Ocena:  
Adres: http://www.photovisionstudios.net

Szczegóły wpisu >>
 
 

Nieruchomości Bielsko-Biała

Nasza Agencja Pośrednictwa pośredniczy między ofertami kupna i sprzedaży nieruchomości, domów i działek na terenie Bielska Białej, Żywca oraz okolic. Warto skorzystać z naszych usług, gdyż mamy dostęp do ogólnopolskiej bazy klientów, współpracujemy z biurami na terenie całej Polski. Naszym celem jest zapewnienie zgłaszającym się do nas klientom możliwości pewnego i legalnego zakupu domu w atrakcyjnej cenie.
Jesteśmy zespołem licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami, stale podnosimy swoje kwalifikacje i poszerzamy pulę doświadczeń, aby jeszcze sprawniej działać na pożytek naszych klientów. Naszą ekipę wyróżnia profesjonalizm, funkcjonowanie z poszanowaniem zasad etyki zawodowej i dbałości o korzyść klienta. Przedsiębierzemy szeroko zakrojone działania marketingowe, reklamującepowierzone nam do sprzedaży nieruchomości, domy i działki.


Ocena:  
Adres: http://www.npoludnie.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Agencja interaktywna-Global4Net

Celem naszej agencji interaktywnej jest tworzenie serii stron, sklepów i serwisów internetowych według odpowiednio dobranych i wypracowanych standardów wizerunkowych. Mamy za zadanie kompleksowe wykreowanie marki firmy w zakresie marketingu internetowego poprzez profesjonalne usługi w tym zakresie. To tylko niektóre propozycje z naszej oferty. Więcej na naszej stronie www.

Ocena:  
Adres: http://www.global4Net.com

Szczegóły wpisu >>
 
 

Kampania spis powszechny 2011

Inicjatywa polskich pogan mająca na celu skłonienie reprezentantów wszystkich ścieżek pogańskich do zgodnego deklarowania wyznania "poganin" podczas przeprowadzanego przez Główny Urząd Statystyczny spisu powszechnego w 2011 roku.

Celem projektu jest wykazanie funkcjonowania w Polsce licznego środowiska pogańskiego, grupy która z uwagi na liczebność powinna zostać dostrzeżona, móc domagać się praw i przywilejów na równi z przedstawicielami innych wyznań. Być może inicjatywa zaowocuje powstaniem organizacji podobnej do brytyjskiego Pebble - służącej za platformę porozumienia pomiędzy organizacjami pogańskimi oraz instytucjami rządowymi.


Ocena:  
Adres: http://www.spis2011.org

Szczegóły wpisu >>
 
 

odśnieżarka spalinowa

Ama poland - kosiarki i kosy spalinowe, urządzenia rolnicze i ogrodnicze. Firma ama Poland Sp. z o.o. została zarejestrowana w 2008 roku jako spółka należąca do grupy A.M.A. s.p.a. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów a wraz z nimi pełnej obsługi serwisowej, gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Szeroka oferta produktowa obejmuje kosiarki spalinowe, pilarki, kosy, traktorki oraz pozostale urzadzenia przydatne w ogrodzie jak i na farmie a my zachecamy Panstwa do zapoznania sie ze wszystkimi produktami umieszczonymi na kolejnych stronach pierwszego z corocznych katalogów wydanych przez firme Ama Poland Sp. z o.o.
Bazujac na produktach marki AMA i innych niezaleznych swiatowych producentów oraz opierajac sie na silnym miedzynarodowym partnerze jakim jest grupa A.M.A. S.p.A. mozemy naszym Partnerom Handlowym zapewnic dostepnosc produktów oraz czesci zamiennych wraz z akcesoriami, wysoka jakosc przy atrakcyjnej cenie a takze lub przede wszystkim wspólnym rozwój.


Ocena:  
Adres: http://www.amapoland.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Place Zabaw

Saternus: Naszym głównym celem jest profesjonalna i kompleksowa aranżacja placów zabaw, dlatego też oferujemy Państwu usługi projektowania oraz wyposażania terenów zielonych, montażu i serwisu.

Ocena:  
Adres: http://www.saternus.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Rozliczenia z NFZ, mMedica, imed24

Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa informatyczna w jednostkach służby zdrowia. Jesteśmy autoryzowanym partnerem mMedica oraz iMed24. Prowadzimy kompleksowe rozliczenia z NFZ.

Działamy na terenie województwa małopolskiego. Naszym celem jest zapewnienie ciągłej pracy systemów informatycznych naszych Klientów, jak również pomoc w rozwoju i udoskonalaniu istniejących rozwiązań.

Posiadamy niezbędne doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania do obsługi jednostek służby zdrowia oraz przy rozliczeniach z NFZ. Posiadamy również wiedzę na temat programu iMed24.

Jako partner firmy iMed24 możemy zaoferować wdrożenie i opiekę nad programem. iMed24 jest programem do obsługi zarówno jednostek komercyjnych jak i tych na kontrakcie z NFZ. Oferujemy kompleksowe rozliczenia z NFZ.


Ocena:  
Adres: http://www.g-support.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Agencja Turystyczna WŁÓCZYKIJ

Serdecznie witamy na stronie internetowej Agencji Turystycznej "WŁÓCZYKIJ" Firma "WŁÓCZYKIJ" powstała z pasji jaką jest podróżowanie i aktywny wypoczynek. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że tworzą ją wykwalifikowani pracownicy, którzy nieustannie zdobywają wiedzę i doświadczenie aby zagwarantować Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Zdobyte doświadczenie pozwala w profesjonalny sposób obsłużyć każdego klienta i dostosować ofertę do jego oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nadrzędnym celem działalności Agencji "WŁÓCZYKIJ" jest pełne zadowolenie klienta, któremu po powrocie z wakacji pozostają tylko miłe wspomnienia.


Ocena:  
Adres: http://www.wloczykij-cieszyn.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Technologie informatyczne Rzeszów

Klaster IT, czyli wschodni klaster informatyczny to stowarzyszenie mające na celu skupianie zarówno wschodnich firm informatycznych, jak i samych informatyków. Wychodzimy z założenia, że jako duża grupa firm it jesteśmy w stanie skuteczniej realizować cele na potrzeby wschodniej informatyki. Na stronie znajdziecie katalog firm informatycznych oraz ogłoszenia pracy dla informatyka (programisty). Naszą siedzibą jest Rzeszów. Wspólnie wdrażamy nowoczesne systemy i technologie informatyczne, razem lepiej wykorzystujemy potencjał naszego regionu.

Ocena:  
Adres: http://www.klasterit.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Ekskluzywna Turystyka, Noclegi Dla Biznesu

Portal VipTurystyka.pl jest serwisem prezentującym oferty noclegowe najwyższej klasy. Nasza baza stanowi skatalogowany zestaw opisów najlepszych hoteli, wyszukanych apartamentów, ośrodków konferencyjnych, szkoleniowych oraz rekreacyjnych. Szczegółowe charakterystyki obiektów, geolokalizacje oraz odpowiednio dobrane zdjęcia stanowią wyjątkową ofertę dla osób szukających wygodnego i atrakcyjnego wypoczynku.

Fundamentalnym celem witryny VipTurystyka.pl jest obniżenie czasu traconego na poszukiwanie odpowiedniego noclegu, restauracji, obiektów kulturalnych, ośrodków szkoleniowych, SPA i wellness. Poprzez zoptymalizowanie wpisów poszczególnych obiektów, ujednolicony sposób wyszukiwania oraz przystępny i właściwie dobrany opis atrakcji turystycznych miejscowości każda osoba pragnąca wypoczynku znajdzie jedynie te oferty, które zostały dopasowane do indywidualnie określonych standardów.


Ocena:  
Adres: http://htpp:www.vipturystyka.pl

Szczegóły wpisu >>
 

  <<   <   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   >   >> Reklama:

Tworzenie aplikacji facebook - Nasza oferta obejmuje wykonywanie aplikacji na popularnym portalu społecznościowym facebook.

Wyszukiwane tagi: moda męska, www.iletutego.pl, części do mercedesa online, wypożyczalnia strojów dla dorosłych śląsk, owulacja, gry samochodowe, najśmieszniejsze opisy gadu gadu, hodowla szynszyli, darmowe filmy online bez rejestracji, ergonomia,
wpisów: 19784 kategorii: 892 wpisów w kolejce: 1407 online: 20
ostatnie 100 wpisów | Mapa strony | XML Sitemap | RSS | reklama | kontakt | regulamin
Katalog stron internetowych Livret - © Agencja A.R.T. - Tworzenie aplikacji facebook
czas: 0.175 s. zapytań: 5