Katalog stron

Jesteś: Katalog stron > Szukaj - kruszywa
Wyszukaj:

Znaleziono: 16 stron(y).
  <<   <   1   2 
 

Kruszywa naturalne

Naszą specjalizacją jest dostawa budowlanego kruszywa granitowego. Kruszywo i beton produkowany jest z wykorzystaniem najnowszych technologii dających możliwość wysyłki ponad 50 wagonów produktów na dobę. Wszystkie produkty mogą być wykorzystywane we wszystkich rodzajach budownictwa bez ograniczeń. W ofercie mamy: kruszywo granitowe drogowe, budowlane, kamień do mieszanek betonowych i mas bitumicznych, kruszywo naturalne, łamane, kamień drogowy - produkcja i import.

Ocena:  
Adres: http://www.kruszywa-drogowe.eu

Szczegóły wpisu >>
 
 

Kostka Granitowa Renakam

Renakam oferuje kamień do ogrodu, kruszywa ozdobne, kostka granitowa. Do wykończenia proponujemy żwiry ,grysy, bryły niezbędne do wykonania skalniaka, oczka wodnego.

Ocena:  
Adres: http://www.kamien-kostka.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

roboty ziemne

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych robotach ziemnych. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Wynajmujemy koparki na godziny oraz od całego zlecenia. Zakres naszych prac to m.in zasypki fundamentów, kopanie pod ławy fundamentowe, niwelacje terenu, podnoszenie i obniżanie terenu, korytowanie pod kostkę brukową, utwardzanie dróg. Dowozimy również na teren budowy ziemię oraz kruszywa (piasek, podsyp, żwir, tłuczeń oraz gruz betonowy). W naszej ofercie znajdą Państwo również tłuczeń biały (węglano-wapienny), który mogą Państwo wykorzystać do dekoracji. Nasi operatorzy posiadają wieloletnią praktykę. Świadczymy również usługi w zakresie transportu HDS oraz wywrotkami. Zakres naszego działania to okolice miejscowości: Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Żyrardów, Jaktorów, Radziejowice, Żabia Wola, Brwinów, Milanówek, Żółwin, Książenice, Nadarzyn, Międzyborów itp.

Ocena:  
Adres: http://www.koparki-kruszywa.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

BLECHERT. HURTOWNIA GRANITU, BRUKARSTWO, KOSTKA GRANITOWA

Produkuję każdy rozmiar kostki granitowej i łupka granitowego. Chętnie przyjadę i przedstawię Państwu ofertę na miejscu. Zapewniam kompleksową usługę wraz z transportem towaru na plac budowy. Wiedza jaką posiadam, pozwala mi twierdzić, że potrafię doradzić w taki sposób,
aby koszty jakie Państwo musicie ponieść na ułożenie podjazdów i ciągów pieszych były jak najmniejsze a efekt zgodny z Państwa oczekiwaniami. Ścisła współpraca z wieloma firmami transportowymi pozwala mi na szybkie dostarczenie kostki najwyższej jakości w dowolnym asortymencie.

Firma brukuje alejki i podjazdy przydomowe oraz wykłada granitem
tarasy, schody, płoty i elewacje. Materiał jest w cenie hurtowej. W ofercie również płyty chodnikowe, krawężniki i oporniki granitowe, kruszywa.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani moją ofertą, proszę o kontakt telefoniczny
lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udzielę wszelkich niezbędnych informacji.
W ofercie również kruszywa drogowe.


Ocena:  
Adres: http://www.blechert.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

roboty ziemne

Nasza firma zajmuje się robotami ziemnymi. Posiadamy wywrotki, samochody HDS oraz koparki ( koparko-ładowarki ). Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm i instytucji. Posiadamy kierowców i operatorów z wieloletnim doświadczeniem. Nasz sprzęt można wynająć na godziny oraz od całego zlecenia. Stawka godzinowa koparki wynosi już od 90 zł/godz. Posiadamy również piasek, podsyp, żwir, tłuczeń oraz inne kruszywa i gruz. Działamy w okolicach: Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Pruszków, Milanówek, Brwinów, Jaktorów, Książenice, Kady, Opypy, Żółwin, Żabia Wola, Radziejowice, Siestrzeń, Stara Wieś, Nadarzyn, Podkowa Leśna itp

Ocena:  
Adres: http://www.omegamat.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Majeran Szczecin

Wykonujemy roboty ziemne i wyburzeniowe, dostarczamy piaski, żwiry, czarnoziem, kruszywa. Wynajmujemy koparki, koparko-ładowarki, ładowarki i wywrotki. Oferujemy usługi transportowe, odśnieżamy posesje, wynajmiemy młot hydrauliczny. Istniejemy od 1999r. Dysponujemy koparkami firmy JCB3CX, wyposażonymi w różnego rodzaju osprzęt, koparkami kołowymi i gąsienicowymi, ładowarkami CAT 938G, wywrotkami o kubaturze 10-11m3 oraz 18m3.

Ocena:  
Adres: http://majeranszczecin.pl

Szczegóły wpisu >>
 

  <<   <   1   2 Reklama:

Tworzenie aplikacji facebook - Nasza oferta obejmuje wykonywanie aplikacji na popularnym portalu społecznościowym facebook.

Wyszukiwane tagi: kurtka motocyklowa sklep, ciągniki, chusty do tańca brzucha, winda towarowa, wwwsextube, basowe nuty, wróżby na katarzynki, grzejniki regulus opinie, puchary szklane, spryciarze,
wpisów: 19783 kategorii: 892 wpisów w kolejce: 1407 online: 11
ostatnie 100 wpisów | Mapa strony | XML Sitemap | RSS | reklama | kontakt | regulamin
Katalog stron internetowych Livret - © Agencja A.R.T. - Tworzenie aplikacji facebook
czas: 0.088 s. zapytań: 5