Katalog stron

Jesteś: Katalog stron > Szukaj - lif
Wyszukaj:

Znaleziono: 525 stron(y).
  <<   <   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   >   >> 
 

Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-Budowlanych Kraków

Almar Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno - Budowlanych ALMAR s.c
Jest firmą działająca w Krakowie jak i również na obrzeżach miasta Kraków. Zajmujemy się usługami Inżynieryjno - Budowlanymi. Wykończenia wnętrz, budowa, projektowanie, elewacje. Nasza firma zapewnia/gwarantuje wysoką jakość wykonywanych usług przez wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem zawodowym ! Zapraszam do odwiedzenia strony i zapoznaniem się z ofertą oraz cennikiem bądź odwiedzenia naszej placówki ! Korzystne ceny i solidna praca. Almar, buduj z nami.
Ocena:  
Adres: http://www.almargeodezja.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Zakład Stolarski Trybuła Andrzej

Nasza firma istnieje od 10 lat na rynku. Przez okres trwania naszej działalności wyrobiliśmy sobie miano jednej z najlepszych firm w województwie małopolskim. Nasze usługi świadczone są z najwyższą starannością i precyzją dzięki czemu klienci wybierają współpracę właśnie z nami. Posiadamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników którzy są w stanie spełnić każde oczekiwania klientów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, najlepszym na rynku. Doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania, dopasowując produkt do potrzeb klienta.
Ocena:  
Adres: http://www.euro-okna.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Londyn2012.net

Londyn2012.net - niezależny portal wiedzy o igrzyskach olimpijskich w Londynie. Twoje źródło wiedzy o igrzyskach w Londynie. Wszystko co powinieneś wiedzieć na temat najbliższej letniej olimpiady. Zasady kwalifikacji w poszczególnych dyscyplinach. Raporty ze stanu przygotowań organizatorów oraz z obozu polskich przyszłych olimpijczyków. Dołącz do nas i wyrażaj swoje opinie na forum.

Ocena:  
Adres: http://www.londyn2012.net

Szczegóły wpisu >>
 
 

ASO Chwalibóg

ASO CHWALIBÓG
KOMPLEKSOWE NAPRAWY POWYPADKOWE
Ul. Fabryczna 97,
05 &#8211; 270 Marki
Tel. (022) 498 56 05 begin_of_the_skype_highlighting              (022) 498 56 05      end_of_the_skype_highlighting
FAX. (022) 781 33 41
lNIP: 125 11 43 281
REGON: 017191627

W razie wypadku prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
Tel. 0 505 014 607


ASO Chwalibóg jest firmą świadczącą usługi w zakresie naprawy blacharsko lakierniczej, elektroniki samochodowej, diagnostyki komputerowej, naprawy powypadkowe, ustawienia geometrii kół i wielu innych. Istniejemy na rynku od 1996 roku. Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu możemy poszczycić się znakomicie wykwalifikowaną 30 osobową załogą. ASO Chwalibóg posiada nowoczesny serwis o powierzchni 1200 m2 oraz parking o powierzchni 12000 m2. Nasze osiągnięcia zostały docenione przez największe firmy z branży motoryzacyjnej. Wśród nich znajdują się między innymi takie marki, jak: Jeep, Dodge, Skoda, Isuzu, SAAB, Chrysler oraz wiele innych. Nie sposób wymienić wszystkich zalet ASO Chwalibóg. Niemniej doceniają je również klienci indywidualni wystawiając nam pozytywne opinie na naszej stronie internetowej www.asochwalobog.pl. ASO Chwalibóg nie jest zamknięte na krytykę i jeśli takowa się pojawia od razu poddajemy ją analizie, aby w przyszłości móc z każdym z Państwa cieszyć się owocną i długotrwałą współpracą.

Zakres usług ASO Chwalibóg:

&#8226; Naprawy powypadkowe
&#8226; Bieżące naprawy balcharsko-lakiernicze
&#8226; Bieżące naprawy mechaniczne
&#8226; Napełnianie układów klimatyzacji
&#8226; Diagnostyka komputerowa
&#8226; Ustawianie
&#8226; geometrii kół
&#8226; Elektrotechnika samochodowa


Ocena:  
Adres: http://www.asochwalibog.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Sprzedaż i montaż okien

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w sprzedaży oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej, bram, parapetów, rolet, roletek. Naszym atutem jest profesjonalizm oraz wysokowykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy duże doświadczenie, które poprate jest ogromną wiedzą na temat drzwi i okien pcv. Działamy na rynku krajowym już od wielu lat promując naszą markę i nasze towary. "FH Waldemar Staniszewski" jest więc specjalistyczną firmą zajmującą się:


- sprzedażą stolarki i ślusarki okiennej (okna, drzwi, rolety, bramy)
- fachowym wykonawstwem robót montażowych oraz wykończeniowych

Nasza firma posiada potencjał, który umozliwia realizację zamówień w krótkim czasie dogodnym dla Klienta. Powierzone naszej firmie zadania wykonujemy rzetelnie, terminowo, sprawnie organizacyjnie, w oparciu o wiedzę techniczno-budowaną.

Naszym Klientom zapewniamy gwarancję i serwis na nasze towary, jak również bezpłatne wyceny i pomiary. Zapewniamy fachowe doradztwo i konsultacje. Stosowane przez nas towary posiadają wymagane atesty.
Firma "FH W. Staniszewski" obsługuje Klientów na terenie całej Polski. Wyposażona w odpowiedni sprzęt wykonuje swoje usługi fachowo i solidnie. Nasza firma współpracuje z wieloma dostawcami, będącymii liderami na rynku materiałów budowlanych.Ocena:  
Adres: http://www.okna-max.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Rehabilitacja zwierząt

Warszawa i okolice. Laseroterapia, magnetoterapia, sonoterapia, elektroterapia, masaż, akupunktura. Zabiegi wykonuje wykfalifikowany zoofizjoterapeuta.

Ocena:  
Adres: http://www.rehabilitacjapsow.com.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Oczyszczalnie przydomowe

Ekopan jako jedna z pierwszych firm w Polsce profesjonalnie zajęła się projektowaniem i realizacją urządzeń służących oczyszczaniu wody. W skład naszej oferty wchodzą zarówno oczyszczalne przydomowe ścieków, jak i osiedlowe oczyszczalnie ścieków, szkolne oraz przemysłowe. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwo produkty najlepszej jakości, czego dowodem są przyznawanie firmie wyróżnienia i nagrody na międzynarodowych targach. Nasi wykwalifikowani specjaliści na bieżąco śledzą rynek, aby móc zaproponować Państwu optymalne usługi.

Ocena:  
Adres: http://www.ekopan.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Rozminowanie terenu, niewypały i niewybuchy

Zajmujemy się wykrywaniem przedmiotów niebezpiecznych w gruncie, podejmowaniem i wywozie celem zniszczenia. Dysponujemy wysoce specjalistycznym sprzętem wykrywającym, który pozwala na kompleksową obsługę saperską powierzonych prac. Firma DIKAR zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, posiadających uprawnienia do wykonywania prac saperskich. Działamy na terenie całego kraju.

Ocena:  
Adres: http://www.dikar.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Leczenie kanałowe Warszawa

Na portalu dentysta-warszawa.info odnajdziemy dobrą ofertę dentysta Warszawa. Naszym Pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną. Dysponując nowoczesnymi materiałami i metodami leczenia - w połączeniu z bezbolesnymi zabiegami - z przyjemnością zadbamy o Państwa zdrowie, piękny uśmiech i dobre samopoczucie. Oferujemy usługi stomatologiczne dla dorosłych i dzieci na bardzo wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że wykwalifikowany personel i nowoczesne wyposażenie spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Ocena:  
Adres: http://dentysta-warszawa.info

Szczegóły wpisu >>
 
 

Psychoterapeuci Katowice

Śląski Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej oferuje pomoc w następujących obszarach: zaburzenia nerwicowe, depresje, zaburzenia osobowości, zaburzenia łaknienia, przeżywanie żałoby.

Formy pracy Ośrodka:
Konsultacje: spotkania indywidualne z pacjentem mające na celu ustalenie natury problemu oraz najbardziej dogodnej dla pacjenta formy pomocy
Psychoterapia indywidualna: regularne spotkania z terapeutą (1 lub 2 razy w tygodniu) mające na celu ustalenie istoty problemu, osiągnięcie wglądu w przyczynę powstałych objawów, a tym samym usunięcie źródła zaburzeń i ustąpienie objawów.
Psychoterapia grupowa: praca w grupie 8-12 osobowej prowadzonej przez dwóch psychoterapeutów raz w tygodniu; grupa ma charakter zamknięty; pacjenci mimo różnego rodzaju zaburzeń spotykają się we wspólnym celu, jakim jest dokonanie zmiany wewnętrznej Psychoterapia wspierająca: regularny kontakt z psychoterapeuta mający na celu pomoc w przywróceniu równowagi psychicznej w trudnych sytuacjach życiowych, okresach kryzysów rozwojowych oraz pomoc w problemach adaptacyjnych; do tego rodzaju psychoterapii kwalifikowani są także pacjenci dla których nie jest wskazana psychoterapia wglądowa. Zapewniamy życzliwe i profesjonalne podejście, pracę z poszanowaniem uznawanych przez Państwa wartości, świadomej woli i decyzji oraz zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na konsultację prosimy o kontakt telefoniczny: 0 608 710 094 0 608 638 150,


Ocena:  
Adres: http://www.sopp.com.pl

Szczegóły wpisu >>
 

  <<   <   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   >   >> Reklama:

Tworzenie aplikacji facebook - Nasza oferta obejmuje wykonywanie aplikacji na popularnym portalu społecznościowym facebook.

Wyszukiwane tagi: prezent dla koleżanki na urodziny, prezenty dla mezczyzny, miejsca w bieszczadach, opisy odcinków serialu brzydula, goldgres, kielce kuchnie, sportkaliski, hostel wroclaw, naprawa szyb samochodowych warszawa, calvin klein d3067,
wpisów: 19779 kategorii: 891 wpisów w kolejce: 1393 online: 17
ostatnie 100 wpisów | Mapa strony | XML Sitemap | RSS | reklama | kontakt | regulamin
Katalog stron internetowych Livret - © Agencja A.R.T. - Tworzenie aplikacji facebook
czas: 0.097 s. zapytań: 5