Katalog stron

Jesteś: Katalog stron > Szukaj - ostr
Wyszukaj:

Znaleziono: 274 stron(y).
  <<   <   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   >   >> 
 

Video Ostrołęka

Video Ostrołęka : Ostrołęcka telewizja internetowa.
Informator Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Interaktywna strona miasta i okolic, aktualności ze świata sportu, polityki oraz wydarzeń kulturalnych.


Ocena:  
Adres: http://video.ostroleka.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Profesjonalny NÓŻ TAJSKI do carvingu

Nóż tajski do carvingu (ang. thai knife carving) to podstawowe narzędzie do pracy przy carvingu. Dużą sztuką jest zdobycie porządnego noża tajskiego do carvingu.Profesjonalny NÓŻ TAJSKI powiniem dobrze układać sie w ręku, byc łatwy w utrzymaniu czystości, bezpieczny i przede wszystkim ostry

Ocena:  
Adres: http://www.noztajski.cal.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Klub Muay Thai, Karate Ostrów Wielkopolski

Strona Ostrowskiego Klubu Sztuk Walki. Mamy doskonałych zawodników, mistrzów polski i medalistów na szczeblu europejskim.

Ocena:  
Adres: http://www.uksbatory.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

GANZ - obróbka skrawaniem

Firma GANZ Jacek Czyżewski obecna jest na rynku od 2005 roku, świadcząc usługi z zakresu obróbki skrawaniem CNC (cięcie, toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie) prac ślusarskich i monterskich zarówno na podstawie dokumentacji powierzonej jak i opracowań własnych. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz doświadczoną kadrę zarządzającą. Poza tym dysponuje dobrze wyposażonym i nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu możliwe jest wykonanie zaawansowanych technicznie projektów z zachowaniem najostrzejszych wymagań jakościowych. Firma z siedzibą we Wrocławiu.

Ocena:  
Adres: http://www.ganz.org.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

DACH-BIT | Dachy i ogrodzenia

Profesjonalna firma która zajmuje się remontem i naprawą dachów papowych, renowacją starych pokryć dachowych i detali dachowych oraz wymianą obróbek blacharskich. Firma zajmuje się także odśnieżaniem dachów i innych terenów. Specjalizujemy się także w technologi hydroizolacyjnej SUPRABIT &#8211; długoletnią ochrona przed wodą i wilgocią.

Oferujemy szybką wycenę i krótki czas realizacji, udzielamy gwarancji na wykonane usługi.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm zajmującą się profesjonalnym montażem ogrodzeń przemysłowych, szczególnie tych z dodatkowymi zabezpieczeniami jak drut kolczaty, ostrzowy, odkosy systemu ogrodzeń LEGI.

Współpracujemy z autoryzowanym przedstawicielem firmy Legi &#8211; Polska Sp. z o.o. - firmą Global Trade Limited Sp. z o.o.

Jakość naszych usług potwierdzają uzyskane referencje.


Ocena:  
Adres: http://www.dach-bit.com

Szczegóły wpisu >>
 
 

Prognoza pogody - Pogoda na 16 i 30 dni

Aktualna pogoda w Polsce. Prognoza pogody na kolejne dni. Ostrzeżenia meteorologiczne dla województw. Pogoda na 16 i 30 dni. Warunki biometeorologiczne.

Ocena:  
Adres: http://www.prognozapogody.info.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Fartuchy

Producent odzieży ochronnej i roboczej &#8211; firma BIAŁY z Libertowa. W ofercie znajduje się duży wybór odzieży zawodowej dla służby zdrowia, przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, gastronomii i handlu, odzież robocza letnia oraz zimowa. Szyjemy ubrania robocze każdego typu, kombinezony, fartuchy, czapki, kamizelki ostrzegawcze, a także pełny asortyment ocieplanych ubrań roboczych.

Ocena:  
Adres: http://www.bialy.com.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Blog na temat nieruchomości

Blog poświęcony w całości branży nieruchomości. Nieco inne, luźniejsze spojrzenie na rynek i pracę w branży nieruchomości. Dowcipy, anegdoty, ale też praktyczne porady i różnego rodzaju spostrzeżenia pracownika agencji pośrednictwa.

Ocena:  
Adres: http://www.nieruchomosciodkuchni.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Ciuciudaj - internetowa maskotka

Ciuciudaj to fajna maskotka, wirtualny stworek. Możesz go wysłać jako wyraz sympatii do swoich przyjaciół. Dodaj gotowe życzenia lub zabawne teksty. Dobry prezent na różne okazje. Oczywiście za darmo:)

Ocena:  
Adres: http://www.ciuciudaj.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Kamerzysta Mrągowo

W trosce o jak najwyższą jakość ścieżki dźwiękowej już na etapie filmowania wykorzystujemy pracujący niezależnie od kamery, profesjonalny, cyfrowy rejestrator dźwięku. To czułe urządzenie pozwala nam uchwycić każde słowo w połączeniu z naszymi mikrofonami - nawet, gdy to jest tylko szept. Stosowane przez nas kamery firm Sony rejestrują obraz w wysokiej rozdzielczości HDV 1080i i należą do światowej czołówki sprzętu dla wideofilmowców. Rozbicie barw składowych obrazu na trzy oddzielne przetworniki (3CCD) oraz jasny, posiadający szeroki kąt obiektyw Carl Zeiss Vario-Sonnar T* (TM), gwarantują wysoką jakość obrazu HD z wyjątkowym odwzorowaniem kolorów i możliwością filmowania w ciasnych pomieszczeniach. Obraz jest rejestrowany w natywnym, panoramicznym formacie o proporcjach 16x9, będącym podstawą nowoczesnych telewizorów. Opis jak ma wyglądać przebieg pracy.

W trakcie rozmowy z filmowcem należy sprawdzić sprzęt jakim się obsługuję filmowiec na jakich programach pracuję co może stworzyć i z jaką incjatywą podchodzi do swojej pracy, dopytać się jak pracuje kamerzysta w trakcie wesela. Zdarzają się kamerzyści znudzeni pracą, którzy filmują to co chcą i kiedy chcą i często przegapiają sytuacje ciekawe i warte sfilmowania,ponadto wielu gości ma amatorskie kamery którymi filmują a zarazem przeszkadzają operatorowi kamery. Nasze Studio oprócz filmowania przeprowadzają wywiady z gośćmi weselnymi, Parą Młodą rodzicami czy świadkami i potem miksują całość.Film taki jest o wiele bardziej interesujący. Najnudniejszą częścią jest filmowanie tańców film robi się nudny . Ostrzeżenie

Przed podpisaniem umowy trzeba sprawdzić czy filmowiec jest dobry w tym co robi i w tej sytuacji poprosić o pokazanie materiału, który właśnie montuje na komputerze. I osądzić materiał kamerzysty.

W praktyce może okazać się, że na płycie demo pokaże wam cudzą pracę bo sam dopiero zaczyna. Takich wideofilmowców -amatorów jest niestety wielu.

Współpracujemy z szeroką bazą lektorów polskich i zagranicznych. Pomagamy dobrać ton i rejestr głosu lektora do charakterystyki filmu. W przypadku lektorów zagranicznych uczulamy Klienta na kwestie akcentu i dobór leksykalny.


Ocena:  
Adres: http://kamerzysta.mragowo.pl

Szczegóły wpisu >>
 

  <<   <   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   >   >> Reklama:

Tworzenie aplikacji facebook - Nasza oferta obejmuje wykonywanie aplikacji na popularnym portalu społecznościowym facebook.

Wyszukiwane tagi: piece do pizzeri, salony kominków, simple4car, busy z walbrzycha do wloch, counter-strike 1.6 download, ilove randki internetowe, świat online, cexi clicks, dobry makijaż krok po kroku, czytelnia on line,
wpisów: 19783 kategorii: 892 wpisów w kolejce: 1407 online: 15
ostatnie 100 wpisów | Mapa strony | XML Sitemap | RSS | reklama | kontakt | regulamin
Katalog stron internetowych Livret - © Agencja A.R.T. - Tworzenie aplikacji facebook
czas: 0.234 s. zapytań: 5