Katalog stron
/_/ads0/?QAPS_AKPL=--4248-108559-#13188--&noChache=false"> -->
Jesteś: Katalog stron > Szukaj - ustawy
Wyszukaj:

Znaleziono: 21 stron(y).
  1   2   3   >   >> 
 

Ustawy - ABC.com.pl

Serwis ABC.com.pl przedstawia informacje dotyczące m.in. takich zagadnień jak: ustawy. W serwisie znajdziesz również archiwum aktów normatywnych oraz nowelizacje prawa. Wszystko dobrze posegregowane i łatwe do odnalezienia.

Ocena:  
Adres: http://www.abc.com.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Tłumacz języka niemieckiego

Tłumaczenia ustne:
Tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne podczas konferencji, szkoleń, targów, spotkań biznesowych, negocjacji handlowych oraz wykładów.

Tłumaczenia pisemne:
-prawnicze - umowy, dyrektywy, ustawy
-handlowe - korespondencja firmowa, oferty
-turystyczne - foldery, katalogi
-techniczne - instrukcje obsługi, ekspertyzy, projekty, schematy
-i inne - strony internetowe, zaproszenia, teksty prasowe.


Ocena:  
Adres: http://www.gutenmorgen.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

SystemPrawa.pl

Darmowe wzory dokumentów, umów, podań, wniosków, itd., baza teleadresowa sądów, prokuratur, notariuszy, adwokatów i radców prawnych. Ponadto kalkulator kredytowy oraz aktualne kursy walut. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Serwis jest skierowany zarówno do prawników, jak i osób nie zajmujących się prawem zawodowo, ma na celu ułatwienie i pomoc w załatwianiu wszelkich spraw prawnych, głównie dzięki bogatej bazie wzorów dokumentów.

Ocena:  
Adres: http://www.systemprawa.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Prawnik

Serwis internetowy e-prawo24h.pl dostarcza informacji wszystkim Internautom poszukującym informacji związanych z prawem. Posiadamy w swojej 350 megabajtowej bazie niemal wszystkie dokumenty z ustawami, wskaźnikami, monitorem polskim. Każdy prawnik, adwokat, urzędnik znajdzie tu wszelkie niezbędne informacje potrzebne do pracy. Portal umożliwia również założenie wizytówki internetowej. Jest to strona WWW prezentująca informacje o kancelarii czy wykonywanych usługach pracownika.

Ocena:  
Adres: http://www.e-prawo24h.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Świadectwa charakterystyki energetycznej

Bezpłatna baza osób uprawnionych do opracowywania i wystawiania Świadectw Charakterystyki Energetycznej budynków, mieszkań i lokali. Wpisz się do bazy, aby Twoi klienci mogli Cię odnaleźć. Od dnia 1 stycznia 2009 w związku z nowelizacją Ustawy Prawo Budowlane każdy dom, budynek czy też mieszkani

Ocena:  
Adres: http://www.heemir.webd.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Przetargi budowlane

Zajmujemy się profesjonalnym monitorowaniem polskiego sektora zamówień publicznych. Ogłoszenia zamieszczane w naszym Informatorze to codziennie setki szans na nowe zlecenia i nowe zyski. Publikujemy tysiące przetargów dla małych i średnich firm, jak również dużych koncernów.

Ocena:  
Adres: http://www.eurobudowa.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Biuro Rachunkowe Jolanta Gudemajer w Radomiu

Biuro Rachunkowe Jolanta Gudemajer

Nasza firma jest licencjonowanym biurem, której celem jest profesjonalne i rzetelne świadczenie usług z zakresu księgowości, finansów i spraw kadrowo płacowych. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości i podatków zdobyte w czasie kilkunastoletniej praktyki zawodowej.

Dzięki współpracy z naszym biurem nasi klienci uzyskują:

* oszczędność czasu,
* zmniejszenie kosztów administracyjnych i zatrudniania księgowych,
* doradztwo z zakresu podatków,
* gwarancję jakości świadczonych usług,
* terminową realizację zadań

Przestrzegamy zasad poufności danych jak również przepisów ustawy o ochronie danych osobowych.

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów Nr 19732/2007, uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.


Ocena:  
Adres: http://biuro-radom.com.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

bazaprawna24h.pl

Serwis internetowy poświęcony zagadnieniom prawnym. Można tu znaleźć wzory dokumentów wraz z ustawami, monitor polski, Konstytucję RP, akty prawne, ustawy podatkowe . Serwis posiada pokaźną bazę adresową adwokatów, notariuszy, doradców podatkowych oraz instytucji państwowych takich jak sądy, prokuratury, urzędy skarbowe, oddziały ZUS.

Ocena:  
Adres: http://bazaprawna24h.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

komornik sądowy

Komornik Oświęcim - Waldemar Gajkowski. Komornik sądowy przy sądzie rejonowym w Oświęcimiu. Na naszej stronie znajdziecie informację o naszych działaniach. Komornicze licytacje nieruchomości i ruchomości przeprowadzane w ramach działalności komorniczej. Komornik działa na podstawie ustawy o komornikach sądowych i egzekucji z dnia 29 sierpnia 1997 roku.


Ocena:  
Adres: http://www.komornik-oswiecim.pl

Szczegóły wpisu >>
 
 

Notariusze Wrocław

Notariusz Wojciech Nowak zgodnie z przepisami ustawy Prawo o notariacie zajmuje się m.in. następującymi czynnościami: sporządza akty notarialne, poświadczenia, spisuje protokoły, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe, sporządza na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów. Każdy akt notarialny sporządzany jest w sposób jasny i zrozumiały.

Ocena:  
Adres: http://www.wnowak.com.pl

Szczegóły wpisu >>
 

  1   2   3   >   >> Reklama:

Tworzenie aplikacji facebook - Nasza oferta obejmuje wykonywanie aplikacji na popularnym portalu społecznościowym facebook.

Wyszukiwane tagi: projektant wnetrz, ceny torebek w chinach, fre gry, strony internetowe o zwierzętach, najnowsze numery ekspres lotka, teatr cienia, płazy kolorowanki, daszki, arenadomen.pl, zespół muzyczny wesele śląsk,
wpisów: 19784 kategorii: 892 wpisów w kolejce: 0008 online: 1
ostatnie 100 wpisów | Mapa strony | XML Sitemap | RSS | reklama | kontakt | regulamin
Katalog stron internetowych Livret - © Agencja A.R.T. - Tworzenie aplikacji facebook
czas: 0.102 s. zapytań: 5